Vítejte na stránkách Základní školy Mělník - Pšovka

INFORMACE K ZÁPISU DO I. TŘÍDY

Vážení rodiče, milí předškoláci,

letošní zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů. Doba zápisu je stanovena od

14.4.2020 – 24.4.2020.

Zápisy proběhnou bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Podání přiložené přihlášky a zápisního listu s Vaším registračním číslem je možné některým z uvedených způsobů:

1. Datovou schránkou: 4wumppq
  2. Emailem s elektronickým podpisem: zspsovka@seznam.cz
  3. Poštou na adresu: Základní škola Mělník – Pšovka, Blahoslavova 2461,276 01 Mělník
  4. Vhozením do schránky školy (Blahoslavova 2461)
  5. Případně osobním předáním v době úředních hodin (PO+ST: 8:00 – 11:30hod, Blahoslavova 2461)

Letos zapisujeme děti narozené od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014 a děti již zapsané, kterým byl udělen odklad školní docházky.

K přihlášce případně přiložte :

-       Žádost o odklad

-       Potřebné doporučení z PPP, lékař, apod. (Pokud budoucí prvňáček nemá potřebná doporučení, z důvodu uzavření PPP, prosím vyplňte žádost o odklad a další potřebná potvrzení dodáte, hned jak to bude možné)

Pravidla pro přijímání dětí do 1. třídy:

1. Přednostně budou přijaty  děti s bydlištěm v příslušném školském obvodu dle Obecně závazné vyhlášky města Mělník č. 3/2016 a děti po odkladu povinné školní docházky z příslušného školského obvodu.
  2. Děti, jejichž sourozenec již školu navštěvuje

V Mělníku 30. 3. 2020.                                                                                                                                                          Mgr. Martin Kružica ředitel školy

soubory ke ztažení: prihlaska do 1.tridyzapisni list - zadost o odklad -  skolni zralost - dotaznik skolni zralosti -dulezite info pro rodice - manual

Základní škola Mělník - Pšovka ruší na základě nařízení Bezpečnostní rady státu veškerou výuku od 11. 3. 2020 do odvolání.

Sledujte prosím všichni Bakaláře ( i nástěnky tříd) a web školy zejména ohledně domácího samostudia.

ÚŘEDNÍ HODINY

Vzhledem k rozšířeným epidemiologickým opatřením se nově úřední hodiny ZŠ Mělník Pšovka stanoví do odvolání takto:

PO: 8:00 - 11:30

ST: 8:00 - 11:30

V případě nutnosti využijte pro komunikaci e-mail: zspsovka@seznam.cz.

Děkujeme za pochopení.