Vítejte na stránkách Základní školy Mělník - Pšovka

Informace o školní jídelně rodičům budoucích prvňáčků ke stažení  zde

Informace k nástupu žáků II.stupně od 8.6.2020 ke stažení zde, čestné prohlášení zde

Ve dnech 29. 6 a 30. 6. 2020 bude volno ředitele školy. Školní rok bude končit 26. 6. 2020.

Informace pro zákonné zástupce žáků 1.stupně - prezenční výuka od 25.5.2020

přílohy ke stažení : 1.stupeň , čestné prohlášení

Informace pro zákonné zástupce žáků 9. ročníku - prezenční výuka od 11.5.2020

přílohy ke stažení : 9.ročník výuka , čestné prohlášení

Vyhláška MŠMT

Vážení rodiče, milí žáci,

v příloze najdete nově vydanou vyhlášku, která určuje, jakým způsobem budou žáci hodnoceni za II. pololetí školního roku 2019/2020  na vysvědčení.

Hlavní body vyhlášky jsou následující:

1. Závěrečné hodnocení žáka na vysvědčení na konci školního roku 2019/2020 zohlední:

a) podklady pro hodnocení získané v druhém pololetí v době, kdy osobní přítomnost žáků nebyla zakázána (tj. do 10. března 2020),

b) podpůrně také podklady pro hodnocení získané v době, kdy probíhalo vzdělávání na dálku, pokud pro takové vzdělávání měl žák odpovídající podmínky,

c) podpůrně také podklady pro hodnocení získané v době, kdy se žáci základních škol účastnili ve škole vzdělávacích aktivit formou školních skupin nebo jinou formou (konec druhého pololetí po obnovení provozu),

d) podpůrně také hodnocení výsledků vzdělávání žáka za první pololetí školního roku 2019/2020.

Mgr. Martin Kružica, ředitel školy

příloha ke stažení vyhláška MŠMT ke stažení

Základní škola Mělník - Pšovka ruší na základě nařízení Bezpečnostní rady státu veškerou výuku od 11. 3. 2020 do odvolání.

Sledujte prosím všichni Bakaláře ( i nástěnky tříd) a web školy zejména ohledně domácího samostudia.

ÚŘEDNÍ HODINY

Vzhledem k rozšířeným epidemiologickým opatřením se nově úřední hodiny ZŠ Mělník Pšovka stanoví do odvolání takto:

PO: 8:00 - 11:30

ST: 8:00 - 11:30

V případě nutnosti využijte pro komunikaci e-mail: zspsovka@seznam.cz.

Děkujeme za pochopení.