Rozvrhy hodin 2018/2019

I.třída - TU Mgr. Marie Jindráčková – 21  hodin

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

Čj

Aj

Čj

Tv


 

 

Út

Čj

M

Pr

Čj

 

 

 

 

St

Čj

M

Čj

Hv

 

 

 

Čt

Čj

M

Pr

Čj

Tv

 

 

 

Čj

M

 

 

 

 

 

II.třídaTU Mgr. Andrea Suková – 22 hodin

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

Čj

M

Čj

Aj

 

 

 

Út

Čj

M

Hv

Čj

 

 

 

St

Čj

M

Čj

Pr

Tv

 

 

 

Čt

Čj

M

Pr

 

 

 

Čj

M

Tv

Čj

 

 

 

 

 

III.třídaTU Mgr. Renata Plodíková – 24 hodin

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

Čj

M

Aj

Pr

 

 

 

Út

Čj

M

Aj

Hv

Tv

 

 

 

St

Čj

M

Čj

 

 

 

Čt

Čj

AJ

Pr

 M

Čj

 

 

 

Čj

M

Čj

  Tv

 

 

 

 

IV.třída TU  Mgr. Blanka Cocherová – 25 hodin

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

Aj

M

Čj

     Pv

Tv

 

 

 

Út

Čj

M

Čj

Aj

Hv

 

 

 

St

Čj

M

Aj

Vl

 

 

 

Čt

Čj

M

Čj

Tč 

 

 

 

Čj

M

Čj

Pv

Tv

 

 

 

 

V.třídaTU Mgr. Monika Štajncová – 26 hodin 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

M

Čj

Pv

 

 

Út

Čj

Vl

Čj

M

Tv

Tv

 

St

M 1/2

Vl

Čj

Aj

Pv

 

 

Čt

M

M

Čj

Čj

Aj

 

 

Aj

In

Čj

Čj 1/2

Hv

 

 

 

  

VI.třídaTU Mgr. Vítězslav Kostelecký – 30 hodin 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

M

F

D

Tv

Tv

Út

M

In

Čj

Aj

Ov

St

M

Čj

F

Aj

 

 

Čt

Čj

Z

D

Aj

In

Hv

Čj

M

VZ

Z

Vv

Vv

 

 

  

VII.třídaTU  Ing. Václava Filippová – 30 hodin 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

Z

D

Čj

M

F

Út

Aj

M

VP

VP

Ov

F

 

 

St

VZ

Aj

M

Z

Tv

Tv

Čt

D

Čj

Čj

Vv

Vv

Čj

Aj

M

Hv

Ak/Nj

Ak/Nj

 

 

 

VIII.třídaTU  Mgr. Jindra Říhová  – 31 hodin 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

Čj

Ch

M

F

Ov

 

 

Út

M

Aj

Čj

Nj/Ak

Nj/Ak

 

 

St

Z

Ch

F

Aj

D

Čt

Čj

M

VP

VP

D

-

Vv

Vv

Z

Čj

Aj

M

Tv

Tv

 

 

 

IX.třídaTU  Mgr. Kateřina Judová – 31 hodin 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Po

F

D

M

Ak/Nj

Ak/Nj

Út

Čj

Čj

Vp

Vp

M

Ch

St

Aj

M Z Vv Vv

Čt

Z

D Aj Ch -

Tv

Tv

M

Čj Čj Aj F Ov